Depilacja laserowa – precyzja i dokładność

depilacja laserowa, depilacja laserem

 

 

Żadna inna metoda golenia nie zagwarantuje takiej precyzji i dokładności jak depilacja laserowa. Bardzo często po zakupie nawet najlepszych maszynek do golenia czy depilatorów na skórze pozostają mikrowłoski, które za parę godzin stają się większe i większe. Depilacja laserowa gwarantuje, że żaden ,,czarny meszek” już nigdy nie pojawi się na skórze. Jak to działa?

 

Depilacja laserowa – działanie i cena

 

Depilacja laserowa zapewnia, że włosy już nigdy nie pojawią się na skórze. W jaki sposób? Czy to zatrzymanie wzrostu, które może tak naprawdę być tylko czasowe?

 

Depilacja laserowa opiera się o niszczenie cebulki włosowej w fazie jej wzrostu. Jeżeli włos nie zostanie zaatakowany w tej fazie to może odrosnąć – dlatego depilację laserową wykonuje się seriami co 4-6 tygodni. Wtedy ma się gwarancję, że włos zostanie zniszczony w prawidłowej fazie wzrostu. Jego destrukcja opiera się o barwnik skóry i włosów – melaninę. Pod wpływem światła z lasera melanina mocno się nagrzewa. Takich warunków nie mogą wytrzymać cebulki włosowe więc ulegają bezpowrotnemu zniszczeniu. Dzięki temu włos już nie wyrośnie, gdyż jego cebulka jest uszkodzona.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Ceny depilacji laserowej wahają się w zależności od lokalizacji salonu oraz depilowanej partii. Cennik depilacji laserowej jednak w największej mierze zależy od partii, którą się depiluje. Bowiem im większa powierzchnia depilacji tym ceny rosną. Przykładowo ceny za depilację pach potrafią być o kilkaset złotych mniejsze niż ceny za depilację ud. Mimo wszystko aby najbardziej skorzystać warto jest decydować się na zakup całego pakietu depilacji. Wiele salonów oferuje je z dużymi upustami.

 

Podsumowanie

 

Jedną z najbardziej znanych sieci salonów jest sieć depilacja.pl. Ich salony znajdują się w różnych miejscach Polski i wszędzie posiadają jedną z najlepszych opinii na rynku. Warto korzystać z właśnie takich miejsc aby być pewnym bezpieczeństwa swojej skóry. Gwarancja najwyższej jakości sprzętu, najlepszego personelu i korzystnych cen – to właśnie salony depilacja.pl.

 

 

 

 

zobacz więcej zobacz więcej https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/