Ciągniki siodłowe DAF – renoma i długowieczność

Ciągniki siodłowe są bardzo szeroko rozpowszechnioną grupą pojazdów ciężarowych. Dzięki nim można w dynamiczny sposób przewozić towary z miejsca A do B. Wystarczy jedynie dopasować odpowiednią naczepę i można wieźć różnorodne towary nawet w najdalsze miejsca na świecie. Do jednego ciągnika siodłowego można dopasować różnorodne naczepy co sprawia, że to pojazd niezwykle uniwersalny i przydatny w transporcie TSL.

Ciągniki siodłowe – dlaczego DAF?

Ciągniki siodłowe pochodzące od holenderskiej firmy DAF są niezwykle cenione – zwłaszcza w Polsce. Świadczą o tym choćby dane statystycznie. które jednoznacznie potwierdzają, że Polska jest największym importerem samochodów ciężarowych tej marki. Ciągniki siodłowe DAF są bardzo dobrze przystosowane do transportu krajowego przez co przedsiębiorcy ochoczo je wybierają. Firma DAF bardzo dobrze wie jak trafić w gusta przedsiębiorców, którzy wymagają przede wszystkim pakowności, wytrzymałości i ekonomiczności jeżeli chodzi o raporty spalania paliwa.

Przedsiębiorcy zarządzający firmami TSL lubią wyniki. Właśnie dlatego firma DAF obdarowuje ich wieloma prezentami. Na zmniejszenie spalania paliwa wpłynęły ergonomiczne silniki czy opływowe kształty bryły jakie ciągniki siodłowe DAF bezapelacyjnie posiadają. Z tego względu przedsiębiorca może zaoszczędzić bardzo dużo miesięcy na wielu pojazdach w skali miesiąca, kwartału czy roku. Do tego ciągniki siodłowe DAF są dobrze przystosowane do kierowców, którzy na nich pracują. Obszerne kabiny, wygodne miejsca do spania i nowoczesne technologie znajdujące się na kokpicie dodatkowo zachęcają do kupna. To wszystko na raz daje przez wielu nazywany ciągnik idealny.

Podsumowanie 

Ciągniki siodłowy DAF wielu przedsiębiorców zakupuje nie tylko w formie nowej, ale również używanej. Wynika to z możliwości przejechania ogromnej ilości kilometrów w sposób bezawaryjny. Dokładając do tego ekonomiczne spalanie nie ma się co dziwić, że ciągniki siodłowe od DAF są jednymi z najpopularniejszych na rynku.