TOP
Zimowe nastroje i aranżacje

Zimowe nastroje i aranżacje

Czyż zima nie jest piękna? Wtedy gdy spadnie śnieg, a słońce rozświetla go promieniami. Gdy wszelkie kształty i kolory zostają wyrównane, uproszczone do cudownej bieli, zredukowane do śnieżnej gładkości. Przypomina to poniekąd działania nowoczesnych artystów, którzy wciąż opierają się na sprowadzeniu różnorodności formalnej do jednolitości. Tę urodę plastycznych kompozycji zimowych warto wykorzystać także do tworzenia aranżacji wnętrzarskich.

Elegancja bieli

Bardzo modne są ostatnio białe meble. Salonowe, sypialniane czy kuchenne. Biel pojawia się we wszystkich pomieszczeniach. W rozmaitych stylizacjach. Jako meble minimalistyczne, prowansalskie, skandynawskie, rustykalne. W każdym ujęciu biel prezentuje się rozświetlająco, stylowo, wytwornie. Zarówno kuchnia klasyczna biała jak i awangardowy salon umeblowany na biało – wygląda luksusowo i fantazyjnie. Na gama-sklep.com.pl odkryjemy wiele białych mebli, które ułatwią nam stworzenie takich zimowym stylizacji w rożnych wnętrzach.

Fantazja bieli

Zimowe krainy to w dużej mierze obszary imaginacji. To tajemnicza Narnia, do której wkraczamy nagle i doznajemy olśnienia jej krajobrazami. Do takiego wyobrażenia można nawiązać także w rzeczywistych wnętrzach. Białe meble, również te tapicerowane, uzupełnione białymi dodatkami, skomponują naszą prywatną śnieżną krainę. Jej fragment pojawi się bezpośrednio, gdy na jednej ze ścian umieścimy malowniczą fototapetę zimowego krajobrazu. W takim wnętrzu pięknie zaprezentują się wszelkie białe kwiaty, także sztuczne, wielopłatowe, zrobione z nowoczesnych materiałów, wyglądające zupełnie jak prawdziwe.

W lodowej krainie

Białe kompozycje warto uzupełnić szkłem w różnej postaci. Blatów, frontów szafek, wazonów. Przecież zimowe pejzaże to także lód i struktura kryształów. Dlatego szklane przedmioty podkreślą urodę białych mebli i dodatków.

Categories Dom i Wnętrze