TOP

W poszukiwaniu inspiracji na piękny ogród

Zadbany i odpowiednio zaaranżowany ogród może być miejscem o wielu twarzach – w leniwe popołudnia może stać się przestrzenią wypoczynkową dla nas i naszych bliskich. W weekendy możemy organizować w nim przyjęcia dla znajomych, np. przy grillu. Pogodne poranki będą powodem, aby właśnie w ogrodzie jeść z bliskimi śniadania. Jakie elementy będą niezbędne do tego, aby stworzyć idealne miejsce wypoczynkowe w ogrodzie?

 

Zadecyduj, jakie elementy mają się znaleźć w ogrodzie

Olbrzymia ilość ofert w sklepach stacjonarnych i internetowych sprawia, że szybkie podjęcie decyzji odnośnie mebli ogrodowych może okazać się niemożliwe. Zanim zaczniemy rozglądać się za idealnym zestawem warto zadać sobie pytanie: co jest nam potrzebne? Zdecydowana większość kupujących chce zestaw ogrodowy z parasolem, co wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. Stale jednak pozostaje konieczność wybrania odpowiednich mebli ogrodowych.

 

Wybierz pośród najciekawszych kolekcji

Wśród licznych kolekcji zestawów ogrodowych warto zastanowić się nad meblami pochodzącymi od topowych producentów. Zagwarantują nam oni nie tylko kolekcje projektowane przez wziętych designerów, ale również wieloletnią gwarancję na swoje produkty. Kupując u producentów możemy być pewni, że ich kolekcje tworzone są z materiałów najwyższej jakości. Wśród najpopularniejszych mebli wymienia się kolekcje technorattanowe, rattanowe oraz meble modułowe, które w zależności od potrzeb możemy łączyć lub rozłączać, tworząc całkiem nowe rozwiązania.

 

Jaki parasol wybrać?

Parasole ogrodowe dostępne są dzisiaj w bardzo szerokiej ofercie – mogą być one okrągłe, prostokątne, kwadratowe, umieszczone na ruchomej stopie czy też uzupełnione o podstawę odpowiednią do wkopania w ziemię. Czasze wykonywane są z tkanin poliestrowych wzmocnionych warstwą poliuretanu. Taka czasza jest odporna na wnikanie wilgoci, promieniowanie UV.


 

Categories Dom i Wnętrze
meble ogrodowe technorattan modułowe grill na taras skrzynia ogrodowa z technorattanu duża