TOP
Nietuzinkowe aranżacje ogrodowe

Nietuzinkowe aranżacje ogrodowe

W dzisiejszych czasach stawiamy na to, co wyjątkowe i wyróżniające się spośród wielu innych rzeczy. Zalewa nas fala identycznych produktów i rozwiązań, której coraz bardziej pragniemy się przeciwstawić. Chcemy robić rzeczy niezwykłe i mieć nietuzinkowe przedmioty w swoim otoczeniu. Dotyczy to chociażby kwestii naszego wyglądu. Pociągają nas oryginalne stylizacje modowe – takie, które w jakiś sposób wpasowują się w ogólny nurt modowy, ale też mają w sobie coś ewidentnie wyróżniającego.

Wyróżniające się ogrody

To stylistyczne wyróżnienie dotyczy także naszych wnętrz oraz ogrodów, ze szczególnym uwzględnieniem takich przestrzeni jak tarasy, werandy, trawniki, altanki. Pragniemy, aby te miejsca codziennej i odświętnej rekreacji oraz pracy stawały się coraz bardziej wyjątkowe. Z całą pewnością pomogą nam w tym niebanalne meble ogrodowe, na przykład te wykonane z technorattanu czy aluminium. Pozwolą stworzyć wyróżniające się aranżacje tarasowe czy efektownie umeblować (i jednocześnie – udekorować) dowolny fragment ogrodu.

Bajkowy ogród zimowy

Niewątpliwie zjawiskowo zaprezentuje się ogród zimowy, najlepiej taki urządzony w zabudowie szklanej, dzięki której przestrzeń wewnętrzna połączy się idealnie z wspaniałą zewnętrznością świata. Jeśli zastanawiamy się, jakie meble do ogrodu zimowego wybrać, to ciekawą (i wyróżniającą) stylizację stworzą białe meble technorattanowe. Pomogą nam wykreować prawdziwie bajkowy świat.

Pomarańczowy ogród jesienny

Jesienią zaś warto wykorzystać wszelkie kolory flory, z pomarańczowym na czele. Dyniowe dekoracje niech zaczarują drewnianą werandę. Efektownie zaprezentują się w połączeniu z rattanowymi czy bambusowymi lampionami umieszczonymi w dowolnej konfiguracji. Poetyckim dodatkiem do całości będą sztuczne rośliny, wyglądające bardzo autentycznie, jak czarny bez czy jarzębina.

Categories Ciekawe