TOP

MODUŁ REZERWACJI ONLINE OD NFHOTEL

Systemy komputerowe przejmują coraz to nowe obszary życia. W takiej branży hotelarskiej wprawdzie da się jeszcze działać z papierowym kalendarzem i pisakiem, ale rozwiązania informatyczne dedykowane obiektom turystycznym dają już tyle nowych możliwości i udogodnień, że aż grzech z nich nie korzystać. Jednym z najbardziej oczekiwanych elementów po programie hotelowym powinien być booking engine, umożliwiający dokonywanie ekspresowych rezerwacji on-line z poziomu strony internetowej obiektu.

NFHotel posiada taki moduł bukowania sieciowego

A kto miałby pilnować, żeby klienci takiej internetowej recepcji przypadkiem nie wpisali się do tego samego pokoju, który na pokrywający się termin wybrali goście kontaktujący się z personelem telefonicznie (i vice versa)? Otóż nikt. Bieżącą aktualizacją grafiku hotelowego zajmuje się program, a co w pełni zrozumiałe robi to szybciej od pracowników.

Dzięki temu i recepcjoniści, i korzystający z pośrednictwa NFHotelowego booking engine’u internauci mają dokładnie te same informacje o dostępności. I tak samo szybko dowiadują się, które pokoje właśnie zostały zajęte.

Rezerwacje online w oczywisty sposób pomagają w zwiększeniu sprzedaży. Pozwalają przemienić stronę www i profile na mediach społecznościowych w 24-godzinne, internetowe recepcje. Posiadanie sprawnego programu hotelowego gwarantuje, że żadne z wykorzystywanych źródeł rezerwacji nie sprawi takich problemów jak kłopotliwy overbooking.

Categories Ciekawe
grill gazowy przenośny promiennik tarasowy grill akcesoria