TOP

Meble ogrodowe kreują styl życia

Decydując się na wybór konkretnych mebli do ogrodu, mamy na uwadze styl kreowanej przez nas przestrzeni. Podkreślamy charakter danego miejsca, które znajduje się na zboczu góry, w pobliżu lasu, w dużym mieście, nad jeziorem. Wykorzystujemy naturalne walory danej przestrzeni. Chociażby obecność wiekowych drzew czy sąsiedztwo strumienia przepływającego obok ogrodu.

Liczy się styl bycia

Dobierając meble ogrodowe, decydujemy też w pewien sposób o naszym sposobie przebywania na co dzień i od święta w domowo-ogrodowej przestrzeni. Dla osób ceniących połączenie walorów estetycznych i praktycznych meble z technorattanu okażą się strzałem w dziesiątkę. Pomogą spędzać czas na świeżym powietrzu przez cały dzień.

Technorattanowe komplety wypoczynkowe odmienią niejednokrotnie styl bycia całej rodziny, która zwłaszcza w okresie wakacyjnym czy na weekendy przeniesie swoje życie do ogrodu – najlepiej na taras, z którego wszędzie jest blisko. Można wylegiwać się na wygodnej kanapie ogrodowej, jeść obiad na zewnątrz, ale też szybko wrócić do domu w razie potrzeby. Wszystko znajduje się pod ręką.

Liczy się lekkość bycia

Z kolei meble rattanowe wybiorą osoby, które szczególnie cenią sobie ogrodowy romantyzm i pragną go eksponować poprzez przedmioty pochodzące od natury. Fotele, zwłaszcza bujane, wykonane z rattanu, z łatwością przeniesiemy do wybranej części ogrodu. W ten sposób stworzymy na szybko, pod wpływem chwilowego kaprysu, tymczasowy kącik w ogrodzie – świetny do tego, żeby urządzić tam podwieczorek lub poczytać książkę. Letni styl bycia opiera się przecież na ulotności.

Liczy się zdecydowanie

Osoby, które lubią pewność i brak zmian, wybiorą meble drewniane, które nie tak łatwo przestawić. Trzeba podjąć konkretną decyzję o tym, gdzie mają stać. Często stoły czy ławy są na stałe przytwierdzone do podłoża.

Categories Dom i Wnętrze