TOP

Kalendarz szkolny a charakter

Rok akademicki czy szkolny charakteryzują się nieco innymi przedziałami czasowymi. Dlaczego też skonstruowano odpowiednie kalendarze szkolne, które wyróżnia szereg cech, jak np. początek we wrześniu, zaznaczone święta i dni wolne, pokazane są różne motywujące hasła… Pozostaje jednak zasadnicze pytanie- jak wybrać najlepszy kalendarz szkolny dla siebie?

Kalendarze szkolne w sklepach

Przede wszystkim warto się zastanowić, czym się kierować podczas wyboru. Na pewno oczywiście nie można bagatelizować takich rzeczy jak ilość miejsca na notatki, wielkość kalendarza czy jego grubość. Jednak na początku warto zdecydować, jakie kalendarze szkolne, w jakim stylu będą najbardziej do nas pasować.

Kalendarze szkolne a charakter

Warto bowiem zauważyć, że każdy z nas preferuje nieco inny styl. Inaczej się ubieramy, wolimy inną muzykę, nosimy inne torebki czy plecaki. Słowem warto dobrać kalendarze szkolne do naszej osobowości. Tylko jak to zrobić? Poniżej przedstawione zostaną najbardziej popularne kalendarze szkolne wraz z opisem, do jakich osobowości one najbardziej pasują.

1) kalendarze szkole w stylu oksfordzkim

Te kalendarze charakteryzują się ciemniejszymi barwami, jak czerń, bordo czy granat. Często mają na sobie motyw jakiejś uczelni. Często także mają elementy skórzane, tasiemkę jako zakładkę i nawet delikatne okucia. Takie kalendarze szkolne znakomite pasują do osób ceniących naukę, poważnych, obowiązkowych oraz lubiących dyskretną elegancję. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.maximat.pl/

2) kalendarze w stylu boho

Z kolei zaś kalendarze w stylu boho mienią się feerią barw, mają wiele dekoracji nawiązujących do motywów etnicznych. W środku często posiadają różne rysunki oraz śmieszne, motywujące zdania. Te kalendarze idealne są dla osób lubiących ruch, artystycznych, ciekawych życia.

3) kalendarze w stylu podróżniczym

Tu możemy wyróżnić dwa dość klasyczne kalendarze. Jeden to kalendarz w formie małego notesika o barwie czarnej. Drugi zaś to notes oprawiony w skórę albo ozdobiony dalekowschodnimi motywami. Taki kalendarz znakomicie wręcz nadaje się dla wszystkich podróżników i ludzi jakkolwiek ciekawych świata.

4) Kalendarze w śmiesznym stylu

Na rynku mamy obecnie także wiele różnych kalendarzy ze śmiesznymi napisami, rysunkami. Takie kalendarze na pewno docenią osoby, które lubią mieć swoją poranną dawkę śmiechu, osoby pozytywne i optymistycznie nastawione do życia, lubiące śmiechem przełamywać nadmierną powagę.

Na koniec warto jeszcze raz podkreślić, że jak widać, wybór kalendarza jak najbardziej powinien by podyktowany naszym charakterem.

Categories Ciekawe
fotel technorattan szary ścianka pergola leżaki technorattanowe