TOP

Wybór stojaków na ulotki

Nie ma wątpliwości, że rozmaite stojaki i inne nośniki reklam są dzisiaj wszechobecne. Co warto wiedzieć o stojakach reklamowych? Kiedy się je wykorzystuje? Jakie są ich rodzaje? Na jakie stojaki reklamowe warto się zdecydować?

Rodzaje stojaków reklamowych

Wśród wielu rodzajów stojaków na pewno należy wyróżnić stojaki na ulotki. Rzecz w tym, iż stojaki tego rodzaju wykorzystuje się bardzo często. Są one przeznaczone do przechowywania oraz eksponowania rozmaitych ulotek oraz folderów. Oczywiście, ulotki występują w rozmaitych rozmiarach oraz kształtach. Z tego też względu, korzysta się również ze stojaków na ulotki w bardzo różnych rozmiarach.

Niemniej jednak, stojaki na ulotki to nie jedyny typ stojaków reklamowych. Warto też zwrócić uwagę na takie stojaki, do których przykleja się plakaty czy też reklamy w innych formach. Mowa tutaj chociażby o potykaczach, które przypominają nieco rozkładane tablice.

Ponadto, popularne są również różne małe stojaki, przeznaczone do postawienia na biurku. Najczęściej są one wykonywane z plexi, jednak zdarzają się też metalowe, a czasami nawet szklane.

Z czego produkuje się stojaki na ulotki?

Jeśli chodzi o najpopularniejsze ze stojaków reklamowych, czyli stojaki na ulotki, produkuje się je z różnych materiałów. Wydaje się, że do najczęściej wykorzystywanych w tym celu materiałów należy metal. Tworzenie z metalu rozmaitych stojaków na ulotki jest o tyle sensowne, iż jest to bardzo wytrzymały materiał. Dlatego też, z metalowych stojaków na ulotki można korzystać wszędzie i w każdych warunkach pogodowych. Jest to na pewno ważne między innymi w przypadku ulicznych kolporterów gazet. Również wielu ulotkarzy działa pod gołym niebem. Metalowe stojaki nie dają się jednak powalić przez silny wiatr ani żadne inne niezbyt sprzyjające warunki atmosferyczne.

Warto jednak zauważyć, że jest również sporo plastikowych stojaków na ulotki. Oczywiście, nie są one tak wytrzymałe i trwałe jak stojaki z metalu. Niemniej jednak, również mają całkiem sporo zalet. Przede wszystkim, są to stojaki bardzo lekkie, przez co można je w łatwy sposób transportować w dowolne miejsca. Co więcej, ceny stojaków na ulotki z plastiku są zwykle o wiele niższe od tych metalowych. Wydaje się więc, że jeśli nie planuje się rozstawiać stojaków na ulotki pod gołym niebem jak najbardziej można rozważyć wybór plastiku. Niemniej jednak, trzeba mieć również na uwadze, iż nie każdy plastik jest dokładnie takiej samej jakości. Warto więc wybierać raczej tylko stojaki z najwyższej klasy tworzywa sztucznego.

Zapraszamy na stronę brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html.

Categories Ciekawe