TOP

Urodzinowe zdjęcia z fotobudki

Urodziny, szczególnie dziecka to wyjątkowy dzień, który według popularnego zwyczaju obchodzi się dosyć hucznie. Niektórzy organizują wystawne przyjęcia w gronie rodziny, inni decydują się na przyjęcia w gronie znajomych. Oprócz dobrego jedzenia, które przecież na urodzinach musi być, warto zadbać o dodatkowe atrakcje, które goście z pewnością docenią.

Zdjęcia nie tylko z telefonu

Zdjęcia wykonywane telefonami komórkowymi lub z użyciem tabletów, na dobre zawitały do naszej kultury i ten rodzaj fotografii nikogo już chyba nie dziwi. Warto jednak zaskoczyć gości na urodzinach i sprawić im wyjątkowe i nietypowe zdjęcia, jakie możemy wykonywać z użyciem fotobudki.

Zaletą fotografii fotobudkowych jest z pewnością fakt, że zdjęcia otrzymujemy natychmiast po ich wykonaniu. Zazwyczaj drukowane są po kilka ujęć. Każda sesja w fotobudce pozwala wykonać kilka wyjątkowych zdjęć z różnymi gadżetami. Zazwyczaj mamy zaledwie kilka sekund na zmianę rzeczy, z którymi pozujemy, więc takie zdjęcia nie są pozowane i sztuczne, jak te wykonywane telefonem.

Pamiątkowy album

Zdjęcia wykonane w fotobudce, to nie tylko atrakcja na jeden dzień. Warto przygotować specjalny album dla gości i zachęcić ich, aby jeden egzemplarz fotografii pozostawili właśnie w takim albumie. Nasze dziecko z pewnością to doceni, za kilka lat przeglądając zabawne zdjęcia i wspominając wspaniale spędzone chwile z rodziną i znajomymi.

Można też poprosić, aby każdy z gości pozował z nami do zdjęcia. Wtedy mamy pewność, że raczej nikt nie odmówi i uwiecznimy na fotografiach dosłownie wszystkich zebranych na urodzinach

Wybierz gadżety

Często wypożyczając fotobudkę, możemy dobrać do niej gadżety, takie, jakie nam się podobają. Możemy zdecydować się na dodatki w określonym stylu np.organizując urodziny w stylu królewskim, możemy zażyczyć sobie jako ozdoby korony, berła i królewskie peleryny.

Możemy także nie ingerować w przygotowane gadżety i postawić na totalną dowolność, zaproponowaną przez firmę pożyczającą fotobudkę.

Fotobudka śląsk

Fotobudki można wypożyczyć właściwie w każdym rejonie Polski. Bardzo popularne są one w rejonach woj. śląskiego — fotobudka śląsk, to częste ogłoszenia w lokalnych gazetach. Coraz więcej rodziców, decyduje się na wynajem fotobudek dla swoich dzieci na urodziny, gdyż jest to świetny pomysł na urozmaicenie urodzin.

Fotobudkę można wynająć tylko na określone godziny, jeśli nie chcemy jej przykładowo na całym przyjęciu urodzinowym. Wtedy cena też będzie niższa i za fotobudkę na śląsku czy też w innym rejonie, zapłacimy mniej, niż wynajmując ją na cały dzień.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk

Categories Biznes
donice na taras z technorattanu stoliki technorattanowe ekskluzywny grill ogrodowy