TOP

Szybka prezentacja wybranych kas marki Posnet

Polscy producenci wiodą obecnie prym na krajowym rynku fiskalnym. Tworzą oni bowiem wszechstronne kasy rejestrujące, które ułatwiają podatnikom prowadzenie ewidencji oraz obsługiwanie klientów. Takie urządzenia znajdują się m.in. w ofercie Posnet. Wybrane modele tej marki zasłynęły nawet z tego, że wprowadziły innowacyjne rozwiązania w skali całej branży technologii sprzedaży.

Po kasy fiskalne Posnet sięgają dziś firmy należące do różnych branż. Modele tego producenta można spotkać zarówno w małych, jak i średnich czy dużych działalnościach gospodarczych. Wszystko dzięki temu, że Posnet dostarcza obecnie na rynek bardzo zróżnicowane kasy rejestrujące. Omówienie każdego modelu z osobna zajęłoby zbyt wiele czasu, więc warto zaprezentować te urządzenia fiskalne, które są najbardziej reprezentatywne dla całej marki.

 

Jedno z najmniejszych urządzeń na rynku

Posnet to z pewnością producent kas fiskalnych, który stara się spełnić oczekiwania różnych działalności gospodarczych. Nic więc dziwnego, że to właśnie w ofercie tej marki dostępne jest jedno z najmniejszych urządzeń rejestrujących na polskim rynku. Model Mobile HS EJ, bo oczywiście o nim mowa, to wyjątkowo ciekawa propozycja dla niewielkich placówek handlowych czy usługowych. Po tę kasę chętnie sięgają też właściciele mobilnych działalności gospodarczych. Posnet Mobile HS EJ posiada bowiem szereg praktycznych funkcji. Urządzenie jest wyposażone m.in. w prosty w obsłudze mechanizm drukujący oraz moduł elektronicznej kopii paragonów. Ponadto, w pamięci tego modelu można zaprogramować do 4 000 pozycji towarowych.

 

Kasa z opcją zmiany bazy PLU

Kolejnym interesującym urządzeniem od Posnet jest model Ergo. Teoretycznie to także kasa, którą można by zaliczyć do grona małych technologii sprzedaży. Gabaryty wspomnianego urządzenia mogą być jednak mylące. Po pierwsze, Ergo jest doskonałym potwierdzeniem tego, że w kasach fiskalnych Posnet występują innowacyjne rozwiązania technologiczne. To bowiem jedyny model na rynku, który oferuje nie tylko wybór liczby dostępnych do zaprogramowania pozycji PLU (4 000, 6 000 lub 8 000), ale też zmianę pojemności bazy towarowej nawet po wielu latach pracy. Po drugie, Posnet Ergo można zintegrować z szalką ważącą. W takich okolicznościach użytkownik zyska do dyspozycji technologię, która będzie działała jak kaso-waga. I wreszcie po trzecie, w tym urządzeniu można zastosować jedno z 3 rozszerzeń interfejsów komunikacyjnych. Jest to więc mała kasa fiskalna, która poradzi sobie nawet w przedsiębiorstwach o średniej wielkości.

 

Model dostępny w 6 wersjach kolorystycznych

Posnet Revo to już kasa fiskalna dla firm, która reprezentuje kategorię najbardziej zaawansowanych urządzeń rejestrujących. Podobnie jak w Ergo, w tym przypadku też można pokusić się o kompleksową integrację z szalką ważącą. Co więcej, model Revo posiada oczywiście moduł kopii elektronicznej, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz klawiaturę z wieloma przyciskami funkcyjnymi. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest jednak bardzo wydajny i innowacyjny mechanizm termiczny. Technologia wydruku, którą zastosowano w Posnet Revo, pracuje z szybkością 47 linii na sekundę oraz wystawia paragony fiskalne bezpośrednio w kierunku nabywców. Dzięki temu klienci mogą sami odbierać dowody sprzedaży. Warto też podkreślić, że ta kasa rejestrująca występuje w aż 6 wariantach kolorystycznych. Można ją więc dostosować do wystroju wnętrza w firmie lub upodobań przedsiębiorcy.

Categories Ciekawe