TOP

Stwórz wspaniały ogród w kilka chwil

Piękny i elegancki ogród dostępny jest na wyciągnięcie ręki – przekonują o tym producenci mebli i dodatków do ogrodu. Jak w prosty sposób stworzyć funkcjonalną przestrzeń, którą chętnie będziemy wykorzystywać w okresie wiosny i lata? Z pewnością warto zainspirować się propozycjami topowych producentów. Co znajdziemy w ich sklepach?

Skąd czerpać inspiracje?

Obecnie ciekawe propozycje na ogrody i taras znajdziemy przede wszystkim w licznych katalogach wnętrzarskich oraz w sieci. Zazwyczaj jednak w takich źródłach nie ma podanych sklepów, gdzie znaleźć możemy wykorzystane w aranżacjach produkty. Znacznie prostszym i skuteczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z inspiracji tworzonych przez producentów mebli ogrodowych. W ich przypadku inspiracje tworzone są na bieżąco z mebli dostępnych w ofercie – to olbrzymie ułatwienie.

Jakie meble wybrać?

Meble do ogrodu zebrane są obecnie w obszernych kolekcjach – wewnątrz każdej znajdziemy wygodne sofy czy narożniki, fotele, leżanki, stoły rozkładane, stoliki kawowe, wiszące fotele w kształcie kokonów. Możliwości jest wiele. Warto zwracać uwagę na design – projektanci oddają w nasze ręce meble tworzone z myślą o klasycznych rozwiązaniach, jak i nowoczesne projekty, dopasowane do nowoczesnych przestrzeni.

Jakie materiały wybierać?

Materiały są niezwykle istotne – wybierając tworzywa trwałe możemy mieć pewność, że meble będą nam służyć przez wiele lat, dodatkowo wyglądając wspaniale. Najlepszymi tworzywami są obecnie aluminium (z którego tworzone są praktycznie wszystkie stelaże), jak i technorattan. Oba tworzywa posiadają nieporowatą strukturę – przekłada się to na odporność mebla na wnikanie brudu, pyłu. Czyszczenie takich mebli polegać będzie na ścieraniu zabrudzeń z powierzchni mebla.

Categories Dom i Wnętrze
meble ogrodowe technoratan fotele na taras z technorattanu producent donic z technorattanu