TOP

Romantyczny weekend na Podhalu

Zorganizowanie weekendu dla dwojga w górach to nic trudnego – wystarczy mieć jedynie pomysł na to, jak na miejscu spędzić czas. Zima będzie idealnym czasem na taki wyjazd: osoby aktywne mogą spędzić weekend na jeździe na nartach po pobliskich stokach – na Podhalu ich nie brakuje!

Rezerwujemy miejsca noclegowe

Znalezienie miejsc noclegowych na Podhalu nie będzie żadnym problemem. Musimy jednak zachować czujność, gdyż szukając najniższych cen możemy natknąć się na nieuczciwych przedsiębiorców. Niskie ceny mogą wiązać się z brakiem udogodnień i ogólnym, niskim standardem. Szukając miejsca dla dwojga zawsze pytajmy o to, czy pokoje mają własne łazienki, czy wewnątrz znajdują się udogodnienia takie jak ręczniki, TV, Internet oraz czy przy budynku znajduje się prywatny parking. Noclegi w Poroninie czy w Bukowinie Tatrzańskiej okażą się dobre dla naszego portfela – wiele osób szuka miejsca przede wszystkim w Zakopanem, jednak rezygnują, gdyż ceny są mocno wygórowane. Decydując się na Poronin możemy liczyć na wspaniałą atmosferę, umiarkowane ceny oraz cisze i spokój. Na uwagę zasługuje również oferta Willi Majerczyk – cennik znajdziemy na stronie willamajerczyk.com.

Jak spędzić czas pod polskimi Tatrami?

Możliwości jest naprawdę wiele. W okresie zimowym zdecydowana większość turystów decyduje się na odwiedzenie stoków narciarskich. W Bukowinie znajdziemy ich naprawdę dużo! Poza aktywnym wypoczynkiem warto także odwiedzić góralskie karczmy i restauracje, gdzie skosztujemy lokalnych przysmaków.

 

 

Categories Ciekawe