TOP
Pokolorować świat od środka

Pokolorować świat od środka

Zdecydowane uderzenie kolorystyczne? Przecież wiele rzeczy w naszym życiu zaczyna się właśnie od barwy. Od czerwieni zakochanego serca. Od optymistycznej zieleni nadającej sens życiu i przynoszącej nadzieję. Od błękitu pogodnego nieba, na które patrzymy razem z najbliższymi. Kolorystyczna metamorfoza może ogarnąć nasze wnętrza duchowe i te przestrzenne. Odrobina wyobraźni i koloru, a miejsce samo się odmieni.

Kolorowe meble

Nie tylko ściany mogą mieć intrygujący i intensywny kolor. Etap Sofa udowadnia, że także meble tapicerowane zachwycają kolorem. Na przykład designerska sofa Henry w żółtym lub pomarańczowym kolorze. Z pikowanymi oparciami i drewnianymi nogami. W nietuzinkowy sposób nawiązuje do stylu retro. Przestrzeń, w której znajdzie się sofa Henry, nie wymaga już żadnych dodatków. Wspaniale uzupełnią ją nowoczesne meblościanki, które także mogą zadziwiać kolorem, nawiązując do koncepcji artystycznych.

Kolorowe dodatki

Wnętrze w jednym intensywnym kolorze. Na przykład malachitowo-zielone albo cytrynowe. Przyroda inspiruje na wiele sposobów. Wszystkie elementy wnętrza mogą realizować koncepcję kolorystyczną  lub tworzyć wielobarwną układankę. Fioletowe meble tapicerowane a do tego żółte lampy. Albo dywan nawiązujący do łąki kwietnej.

Historia sztuki we wnętrzu

Jeśli brakuje nam inspiracji, to warto przejrzeć albumy z reprodukcjami mistrzów malarstwa. Na pewno znajdziemy tam wspaniałe zestawienia kolorystyczne, które można umieścić w salonie czy w sypialni. Dlaczego nie powtarzać wybitnych pomysłów? Malarstwo, na czele z impresjonizmem czy kapizmem, to niewyczerpalne źródło inspiracji. Niech historia sztuki zagości w naszych domach nie tylko w postaci reprodukcji, ale też w postaci twórczych interpretacji wnętrzarskich. Niech wypełni nasze wnętrza prawdziwym blaskiem.

Categories Dom i Wnętrze
grill ogrodowy profesjonalny meble tarasowe ekskluzywne leżak tarasowy