TOP

Pojemniki przemysłowe

Dystrybutorzy napojów (szczególnie tych alkoholowych) cenią sobie możliwość nieograniczonego korzystania ze skrzynek na butelki. Jest to przecież niebywałe ułatwienie podczas przewożenia tychże produktów do hurtowni, sklepów czy też indywidualnych klientów. Producent ma pewność, iż jego wyrób w żadnym stopniu nie ulegnie zniszczeniu. Ponadto nie ma wówczas mowy o narażeniu firmy dystrybucyjnej na jakiekolwiek straty finansowe.

Jak wybrać odpowiednią skrzynkę?

Wybór skrzynki to niekiedy nie lada wyzwanie. Trzeba bowiem skrupulatnie wymierzyć parametry oraz wybrać materiał z jakiego powinny być zrobione pojemniki przemysłowe. Mogą być one wykonane z drewna czy też tradycyjnie z plastiku. Taki dobór materiału zależy w głównej mierze od wielkości oraz masy butelek. Skrzynki na piwo muszą być masywne, ale i prezentować wszelkie walory estetyczne.

Prezentacja skrzynki

Skrzynki na butelki od https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/ posiadają wygrawerowaną nazwę producenta, która dodatkowo skutecznie przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Jest to zatem swoisty chwyt marketingowy, który przynosi niebagatelne profity pieniężne. Skrzynka piwa to nie tylko rzucająca się w oczy nazwa producenta, ale i charakterystyczne przegrody na butelki a nawet kartonowe multipaki o dowolnej wielkości. Takie rozwiązanie zapewnia elastyczność podczas transportu i najwyższe zabezpieczenie produktów.

Do wyboru do koloru

Białym krukiem w branży dystrybucji pojemników przemysłowych stały się oczywiście dwukolorowe, wzorzyste skrzynki na piwo. Są one swoistymi pionierami które zachwycają zarówno ich producentów, jak i klientów czy dystrybutorów tego złotego trunku. Na zewnątrz skrzynka piwa zachwyca intensywną czernią, a w środku klient oniemieje widząc głęboką czerwień. Butelki piwa zapakowane w takim pojemniku sprawiają wrażenie droższych i lepszych gatunkowo. Taki wzór to także wprowadzenie elementu elegancji w branży piwowarskiej.

Nowoczesność, a skrzynki na butelki

Producenci skrzynek piwa zdecydowali się ostatnimi czasy na niebywale innowacyjny krok w ich karierze. Otóż stworzyli na skrzynkach na butelki etykiety IML. Etykiety te są wręcz wtopione w powierzchnię, co daje niemal trójwymiarowy efekt. Jak widać pomysłowość producentów skrzynek piwa nie ma granic…

Wygoda gwarantem sukcesu

Wielu dystrybutorów z pewnością ceni sobie fakt, iż producenci zdecydowali się na zastosowanie kolejnej nowinki w branży pojemników przemysłowych. Mowa tu naturalnie o miękkich uchwytach, które są nadzwyczaj ergonomiczne i wygodne. Znacznie poprawiły one komfort podczas noszenia i stały się ładnym dodatkiem do topornych skrzynek na butelki piwa.

Categories Ciekawe