TOP
Pergola ogrodowa w naszym ogrodzie

Pergola ogrodowa w naszym ogrodzie

Ogród to miejsce, w którym chętnie wypoczywamy – blisko natury czujemy się znacznie lepiej, możemy odetchnąć świeżym powietrzem. Wygospodarowanie miejsca w ogrodzie na stół i fotele może zając nam nieco czasu jednak możemy być pewni, że ten wysiłek nam się opłaci. Od czego zacząć? Jakie elementy okażą się strzałem w dziesiątkę?

Relaks na ogrodzie niezależnie od pogody!

Wielu z nas obawia się zmiennej pogody – dzisiaj nie jest ona jednak żadną przeszkodą do tego, aby wypoczywać w ogrodzie. Poza klasycznymi parasolami ogrodowymi warto sprawdzić czym jest pergola ogrodowa – nowoczesne zadaszenie dla ogrodu. Pergole ogrodowe oferowane przez topowych producentów to połączenie wysokiej estetyki i funkcjonalności. Jak zbudowana jest pergola? Konstrukcja pergoli opiera się na ekstrudowanych profilach z aluminium – zapewniają one trwałość i stabilność konstrukcji. Rozkładany dach (który w zależności od potrzeb możemy zwijać lub rozwijać) to materiał techniczny, odporny na działanie silnych promieni słonecznych, jak i deszczu. Dzięki niej możliwe jest ochronienie mebli ogrodowych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i zapewnienie sobie ich dłuższej żywotności. Zwijane zadaszenie tarasu to idealne rozwiązanie dla osób, które bez względu na warunki pragną cieszyć się bliskością natury!

Jakie meble ogrodowe wybrać?

Możliwości jest naprawdę wiele – producenci oferują nam dzisiaj przede wszystkim meble wykonane z technorattanu oraz z aluminium. W przypadku tych pierwszych tworzywo technorattanowe jest nie tylko lekkie, ale przede wszystkim odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne. Lekka konstrukcja sprawia, że przenoszenie jej elementów z miejsca na miejsce nie sprawia żadnego problemu. Technorattan dostępny jest w wielu opcjach kolorystycznych.

Categories Dom i Wnętrze