TOP
Nowa oferta biur podróży dla par pragnących zawrzeć związek małżeński

Nowa oferta biur podróży dla par pragnących zawrzeć związek małżeński

Zawarcie związku małżeńskiego to poważna decyzja, która wpływa na całe nasze życie. Warto zadbać o to, aby ten dzień faktycznie był wyjątkowy. W Polsce utarło się, że śluby zawieramy najczęściej w kościołach (ślub konkordatowy) oraz w USC. Od niedawna topowe polskie biura podróży oferują również możliwość zorganizowania ceremonii na tropikalnej wyspie. Czy taka opcja przypadła klientom do gustu?

Ślub z dala od Polski

Pomysł na ślub na Dominikanie czy Seszelach to świetna opcja dla osób, które pragną powiedzieć sobie „tak” z dala od polskiej tradycji, konieczności organizowania wielkiego wesela czy nacisków rodziny na ślub kościelny. Biura podróży organizują cały wyjazd w taki sposób, aby przyszła para młoda nie musiała się niczym martwić. Rezerwowanie takiej wycieczki rozpoczyna się od wizyty w biurze podróży i wybranie konkretnej destynacji. Kolejno konieczne jest wybranie hotelu, w którym młoda para zatrzyma się na kilka dni – gdyż wyjazd połączony jest w krótkim urlopem poślubnym. W cenie wyjazdu zapewnione są również: wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne, opieka rezydenta i wiele innych. Turyści mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie na miejscu. Ceremonia ślubna organizowana jest na plaży, w obecności urzędnika państwowego oraz świadków. Biuro podróży dba także o obecność fotografa, który zapewni nam wspaniałą pamiątkę z ceremonii.

Odpoczynek młodej pary

Poza samą ceremonią młoda ma kilka dni na to, aby nacieszyć się sobą oraz wspaniałą wyspą. Biuro podróży może zaoferować wiele wycieczek fakultatywnych, ale też sami mogą oni organizować sobie czas. Przy plaży znajdziemy wiele wypożyczalni sprzętu wodnego, szkół nurkowania. Podobne jest z wypożyczalniami rowerów, skuterów czy samochodów. Czas można spędzić także na opalaniu się czy czytaniu książek.

Categories Ciekawe