TOP
Nietuzinkowe donice do ogrodu i nie tylko

Nietuzinkowe donice do ogrodu i nie tylko

Każde wnętrze jak również każdy zakątek ogrodowy potrzebuje odrobiny działania aranżacyjnego. Takiej iskry artyzmu, która od razu jest widoczna w stworzonych kompozycjach kolorów i kształtów. Niekiedy jeden detal radykalnie przeobraża całą aranżację. Staje się tym brakującym ogniwem estetycznym, który wyróżnia daną stylizację wnętrzarską czy ogrodową spośród wielu innych. Donice to jeden z takich właśnie dodatków, które wzbogacają od strony estetycznej przestrzeń codzienności. Szczególnie, gdy same w sobie stanowią efekt artystycznego projektu i starannego wykonania.

Donice rattanowe

Donice rattanowe zajmują istotne miejsce, jeśli chodzi o współczesne motywy dekoracyjne. Można potraktować je zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem jako miejsce na rośliny. Ale też donice z rattanu wykorzystuje się jako kosze czy pojemniki na rozmaite przedmioty. Nie tylko kwiaty pięknie wyglądać będą w rattanowym otoczeniu. W takiej donicy można stworzyć pomysłową kompozycję, na przykład umieszczając w niej pomalowane na złoto orzechy czy zwykłe gałązki. Na stornie gardenspace.pl prezentuje się nie tylko stylowe meble ogrodowe, lecz również nietuzinkowe dodatki. W tym efektowne donice z rattanu, ale też z cementu.

Donice cementowe

Te ostatnie wydają się być stworzone z myślą o awangardzie ogrodowej. Wpisują się one we współczesną stylistykę postindustrialną, która eksponuje minimalistyczny design w połączeniu z surowymi materiałami. Cementowe donice w kolorze kości słoniowej czy w kolorze antracytu prezentują się zresztą perfekcyjnie. Cement w tym wydaniu okazuje się materiałem niezwykle pięknym, stylowym i wdzięcznym. Donice tego typu wykonuje się z cementu z włóknem szklanym z dodatkiem plastyfikatora. Odznaczają się odpornością na promienie UV i na mróz.

Categories Ciekawe
meble na taras sklep komplet technorattanowy ogrodowe grille