TOP

Meble ogrodowe wypoczynkowe z technorattanu

Klasyczny technorattan wraca do mody w odświeżonej wersji! Producenci proponują nam piękne komplety mebli technorattanowych, w których znajdziemy elementy odpowiednie zarówno na niewielkie balkony, tarasy czy przestronne ogrody. Co warto wiedzieć o technorattanie? Czy takie zestawy meblowe pozwolą nam na stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu?

Technorattan znany od lat!

Technorattan znany jest od dziesięcioleci i dzisiaj nie wyobrażamy sobie naszych ogrodów bez tego tworzywa. Początkowo miał on jedynie zastępować klasyczny rotang, z czasem jednak okazało się, że wysoka trwałość i elegancki wygląd  znajdują wielu fanów. Technorattan jest tworzywem syntetycznym o wysokiej odporności na uszkodzenia, odkształcenia, utratę koloru. Jego nieporowata struktura sprawia, że nie chłonie on wilgoci czy brudu, przez co jego czyszczenie nie zajmuje wiele czasu. Meble technorattanowe są cenione nie tylko przez właścicieli prywatnych ogrodów, ale też przez restauratorów, którzy chętnie wykorzystują niewielkie stoliki kawowe i fotele w ogródkach letnich. Wśród najchętniej wybieranych elementów zestawów technorattanowych wymienia się stoliki kawowe, fotele, krzesła, leżanki ogrodowe i sofy narożne.

Czy znasz zalety technorattanu?

Meble ogrodowe wypoczynkowe technorattanowe parte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Oznacza to, że są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Lekka struktura aluminium sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie takich mebli nie sprawi żadnego problemu. Meble ogrodowe z technorattanu możemy uzupełnić o wygodne poduszki czy siedziska, których wnętrze wypełnione jest trwałą pianką tapicerską. Meble technorattanowa dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – kolory mebli nie blakną nawet po wielu sezonach użytkowania.

Categories Dom i Wnętrze