TOP
Materace – wybieraj je z głową!

Materace – wybieraj je z głową!

Obecnie tak samo wiele uwagi poświęca się kupnie samego łóżka, co i materaca – producenci zaskakują nas co chwilę nowymi modelami oraz nowoczesnymi technologiami. Co powinno być dla nas ważne podczas wyboru tego elementu? Oto kilka wskazówek!

Do wyboru, do koloru!

W sklepach znajdziemy setki modeli materacy, które z pewnością zainteresują nas ze względu na rodzaj wykonania, wykorzystane materiały czy cenę. W sklepach takich jak notodo.pl możemy liczyć na dokładny opis pochodzący od producenta. W takim opisie powinna znaleźć się twardość materaca, jak również jego wymiary (zazwyczaj przy danym modelu jest dostępnych kilka rozmiarów). Ciekawostką mogą być dla nas dokładne opisy materiałów zastosowanych do tworzenia konkretnych modeli materaców. To szczególnie ważne w przypadku materacy warstwowych, w których możliwe jest stosowanie naturalnych włókien roślinnych, warstw termoizolacyjnych, owczej wełny i wielu innych.

Kiedy boli nas kręgosłup…

Problemy z kręgosłupem są powszechnym kłopotem wielu Polaków – również tych poniżej 20. roku życia! Problemy te generowane są przede wszystkim przez siedzący tryb życia, unikanie aktywności sportowej, jak również wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem. Materac musi być w takich przypadkach twardszy, aby mógł wspierać zmęczone kręgi. Odpowiedni wybór pozwoli zmniejszyć ból, porządnie się wyspać i wstać wypoczętym!

Categories Zdrowie i Uroda
Tags materac
pokrowiec na grill gazowy lampy na taras technorattan komplet