TOP

Funkcjonalne komplety garnków

Nasza dieta ma kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia – warto o tym pamiętać podczas przygotowywania posiłków. W naszym codziennym jadłospisie nie powinno brakować nieprzetworzonych warzyw i owoców, jak również produktów zbożowych, białka. Wszystkie te składniki są niezbędne do tego, aby budować mięśnie, tworzyć energię dla ciała. W tworzeniu zbilansowanej diety pomogą nam profesjonalne elementy wyposażenia kuchni. Jakie?

Garnki, które zmienią podejście do gotowania

Podstawą w kuchni są bez wątpienia garnki. Szukając idealnego kompletu powinniśmy zwracać uwagę na ilość elementów, wielkość garnków i rondli, dodatki. W sklepie gerlach.pl znajdziemy wiele ciekawych propozycji, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych kucharzy, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem. Nowoczesne garnki Gerlach tworzone są z trwałej i odpornej na działanie korozji stali nierdzewnej 18/10. W dnach garnków umieszczono aluminiowe dyski, których zadaniem jest lepsze dystrybuowanie ciepłem wewnątrz garnka – wpływa to na znaczną oszczędność energii elektrycznej. Garnki posiadają wygodne uchwyty i rączki wykonane z materiałów antypoślizgowych – dzięki temu ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu.

Wśród interesujących kompletów garnków warto wymienić komplety inspirowane naturalnym kamieniem. Ciekawa faktura oraz zastosowanie innowacyjnych powłok sprawia, że gotowanie jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Wewnątrz garnków znajdziemy miarki przeznaczone do precyzyjnego odmierzania płynów, lejki i sitka.

Funkcjonalne noże w kuchni

Uzupełnieniem wyposażenia kuchennego będą z pewnością ostre i dopasowane do naszych potrzeb noże. Te również znajdziemy w ofercie topowych producentów. Takie noże posiadają ostrza o niewielkim stopniu elastyczności – pozwalają one na krojenie pod wybranym kątem, szatkowanie, filetowanie.

Categories Dom i Wnętrze