TOP

Czujesz się młodo – wyglądaj również młodo

Atrakcyjny wygląd jest bardzo ważny. Ludzie oceniają nas przez jego pryzmat. Ale lata lecą nie ubłagalnie, ponadto przepracowanie, zanieczyszczone powietrze, a także nieregularne odżywianie odbijają się na naszym wyglądzie. Skóra szybciej się starzeje, a przez brak odpowiedniej dawki ruchu, nie możemy pozbyć się boczków. Rozwiązaniem tego problemu jest klinika medycyny estetycznej.

Klinika medycyny estetycznej – dla ciała i ducha

Jak powszechnie wiadomo kompleksy spowodowane figurą, czy twarz pełna zmarszczek przyczyniają się do niskiej samooceny. Niekiedy mogą też prowadzić do depresji. Dlatego korzystając z kliniki medycyny estetycznej nie tylko pozbywamy się zmarszczek, czy ujędrniamy skórę, ale również poprawiamy swoje samopoczucie. W klinice piękności w Katowicach możemy skorzystać z szeregu zabiegów. Począwszy od usuwania zmarszczek dzięki botoksowi, a także wypełniania bruzd za pomocą kwasu hialuronowego. W ofercie znajdują się także zabiegi ujędrniające skórę, oraz spłycające blizny. Również możemy zdecydować się na wypełnianie ust, które staną się nie tylko większe, ale bardziej kształtne. Możemy też wyeliminować lwią bruzdę oraz zmarszczki mimiczne. Warto jednak pamiętać, że takie zabiegi należy powtarzać co pół roku, aby cieszyć się efektami.
Wszystkie wykonywane są przez najlepszych lekarzy, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami, wystawionymi przez zadowolonych klientów.

Klinika piękności w Katowicach- liposukcja

Wiele kobiet po ciąży zmaga się z nadprogramowymi kilogramami, jak i obwisłą skórą. A przecież matka jest nadal kobietą, która chce się podobać swojemu partnerowi, jak i samej sobie. Niestety w natłoku obowiązków nie zawsze jest czas na dietę i ćwiczenia, a wykonywane nieregularnie nie przynoszą oczekiwanych efektów. Można oprócz aktywności fizycznej zdecydować się na liposukcję. To po prostu odsysanie tłuszczu. Dzięki temu można pozbyć się “oponki” z brzucha, która jest źródłem największych kompleksów u kobiet. Klinika piękności w Katowicach ma w swojej ofercie ten zabieg.
Wykonywany jest za pomocą najnowocześniejszej techniki tumescencyjnej, która zapewnia mniejszy ból, jak i krótszy czas rekonwalescencji. Może być wykonywana zarówno z znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym. Klinika liposukcji Katowice zapewnia pełen profesjonalizm usług. Nad wszystkim czuwają specjaliści, zatrudnieni w klinice liposukcji Katowice.

Jak przygotować się do wizyty w klinice piękności w Katowicach?

Na pierwszej wizycie pacjent dowie się istotnych informacji o zabiegu, z którego chce skorzystać. Pozna również możliwe efekty uboczne oraz dowie się o efektach zabiegów. Przed ich wykonaniem pacjentowi zlecane są specjalistyczne badania, które mają potwierdzić jego dobry stan zdrowia. Klinika liposukcji Katowice – http://lipoline.pl/ oferuje szereg konsultacji. Lekarz odpowie na wszystkie pytania, a także rozwieje wątpliwości.

Categories Ciekawe