TOP

Ciepło we wnętrzu, czyli przytulne meblowanie

Chyba wszyscy lubmy ciepłe i przytulne wnętrza, do których można wrócić po męczącej wędrówce po świecie. Takie domowe ognisko, które ogrzewa nas emocjami, jakich doznamy u siebie, u bliskich, w domu. Jak takie miejsce stworzyć? Jak sprawić, by dobre myśli i wzruszenia wypełniały każdego dnia nasze cztery kąty? To bardzo trudne pytanie od strony psychologii. Można z nim sobie spróbować poradzić dosłownie, mając na uwadze aranżację sprzyjającą dobremu samopoczuciu i umacnianiu więzi.

Być u siebie, być w domu przyjemnie urządzonym

Jak poczuć się naprawdę dobrze w swoich czterech kątach? Jak sprawić, by także osoby, które do nich zawitają, czuły się tu przyjemnie i bezpiecznie? Może warto powrócić do wzorów z przeszłości. Do przyjaznych światów dzieciństwa, które w dużej mierze wypełnione były przez drewniane meble. Kojarzące się z naturą i autentyzmem. Meble inspirowane stylistyką retro, zrobione w drewnie znajdziemy na stronie onemarket.pl, obok przedmiotów w innym stylu, także tym nowoczesnym.

Urok stolików drewnianych

Szukając mebli do przytulnego salonu, którego centrum wyznacza na przykład kamienny kominek, zwróćmy uwagę na urok stolików drewnianych. Utrzymane w stylistyce retro albo łączące przeszłość z interesującą interpretacją, jak stolik zrobiony z kawałków drewna ułożonych obok siebie pionowo. Meble tego rodzaju prezentują się czarująco. Pięknie wykonane stoliki z drewna mają w sobie niekłamany czar.

Fotele uszaki

Jeśli meble drewniane i płomień palący się w kominku, to obowiązkowo w takim przytulnym saloniku musi pojawić się klasyczny fotel uszak. Głęboki, dekoracyjny, nawiązujący do angielskiego stylu. Fotele uszaki powracają niewątpliwie na salony współczesne. Podobnie jak lampy, stojące stanowiące przykład nowoczesnego odczytania secesyjnego wzornictwa.

Categories Dom i Wnętrze