TOP
Bellamy Ines Elegant White - wyjątkowe meble do dziecięcego pokoju

Bellamy Ines Elegant White – wyjątkowe meble do dziecięcego pokoju

Bellamy to marka, która znana jest ze swego wyjątkowo funkcjonalnego i bardzo przyciągającego uwagę designu. Firma produkuje wysokiej jakości wyposażenie wnętrz do pokojów dziecięcych i niemowlęcych. O wysokiej jakości tych mebli świadczy między innymi stale rosnące grono zainteresowanych klientów, którzy chętnie sięgają po te wyjątkowe produkty. W ostatnim czasie marka wypuściła na rynek oryginalny zestaw dziecięcych mebli Bellamy Ines, który cieszy się szczególną popularnością, zwłaszcza w swej wersji Elegant White.

Uniwersalny design

Meble Bellamy Ines przyciągają uwagę przede wszystkim swym uniwersalnym designem, który będzie odpowiedni do mieszkań i domów o różnej aranżacji. Zestaw ten sprawdzi się zarówno w bardziej klasycznych aranżacjach, jak również w domach o charakterze rustykalnym oraz stawiających na bardzo popularny w ostatnim czasie, styl skandynawski.

Ponadczasowa kolorystyka

Tym, co przede wszystkim wpływa na ponadczasowy charakter tych mebli, jest uniwersalna kolorystyka, która nigdy nie wychodzi z mody. To także kolory są właśnie tym, co sprawia, że meble te będą tak dobrze pasowały do stylu skandynawskiego. Kolekcja przygotowana została w wersji eleganckiej bieli oraz uniwersalnej szarości. Obydwie barwy świetnie sprawdzą się zarówno w pokojach chłopców, jak i dziewczynek.

Funkcjonalność

Każdy miłośnik designu wie, że wzornictwo na najwyższym poziomie powinno charakteryzować się nie tylko wyjątkowym wyglądem zewnętrznym, ale także wysokim stopniem funkcjonalności. W meblach Bellamy Ines zadbano o to, by posiadały one wszelkie niezbędne cechy, jakie posiadać powinny meble dla najmłodszych. Wszystkie produkty zostały dostosowane do potrzeb dziecka, zapewniając mu odpowiedni i bezpieczny rozwój. Wszystkie meble pokryte zostały specjalną, wysokim pełni bezpieczną dla maluchów farbą, posiadającą wszelkie konieczne certyfikaty. W skład zestawu wchodzą: szafa ubraniowa, komoda z szufladami i przewijakiem, łóżeczko, regał i półka, skrzynia na zabawki, łóżko dla starszego dziecka oraz biurko.

Categories Dom i Wnętrze